Kursy / Kursy dla dzieci / Intensywny kurs dla ósmoklasistów (ferie 2024)

Intensywny kurs dla ósmoklasistów (ferie 2023)

Czas goni, ale jesteśmy szybsi! Intensywny kurs dla ósmoklasistów to nauka i powtórka materiału w tempie błyskawicznym.

Łączymy intensywną pracę ze spokojną, kompleksową powtórką. Zdejmujemy z uczniów presję, skupiając się na nauce w naszym stylu na wesoło. Wiemy, że umysł szybciej przyswaja informacje, kiedy są podane w atrakcyjnej, przyjemnej formie to nasz sposób na prędki i imponujący wzrost umiejętności.

Jak wyglądają zajęcia?

Powtarzamy materiał, wyjaśniając dokładnie wszelkie wątpliwości i niejasności. Dzielimy się wypracowanymi przez lata sposobami na rozwiązywanie egzaminacyjnych zadań, takich jak czytanie ze zrozumieniem, słuchanie czy pisanie listów. Pracujemy na autentycznych materiałach, zeszłorocznych testach. Na koniec przeprowadzamy próbny egzamin ósmoklasisty.

Dlaczego warto uczestniczyć w kursie?

• w bardzo krótkim czasie uczeń utrwala słownictwo, formy gramatyczne i konstrukcje zdań – przydatne nie tylko podczas egzaminu,
  • uczeń ćwiczy pod okiem certyfikowanego egzaminatora, dzięki czemu dokładnie poznaje mechanizmy rządzące testami i egzaminami,
  • uczy się panować nad emocjami podczas ważnych testów,
  • zwiększa swoją szansę na naukę w swojej wymarzonej szkole.

Zapisz się, wypełniając formularz. Odezwiemy się w celu podpisania umowy, ustalenia terminu zajęć i dopełnienia formalności. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, chcesz dopytać o ofertę lub warunku umowy, daj nam znać lub zadzwoń, chętnie pomożemy.

Pytanie o
Intensywny kurs dla ósmoklasistów (ferie 2024)