Kursy / Kursy dla dzieci / Kurs dla dzieci wczesnoszkolnych (7-9 lat)

Kurs dla dzieci wczesnoszkolnych (7-9 lat)

Podczas zajęć teleportujemy się do krajów anglosaskich, ponieważ wiodącym językiem lekcji jest język angielskim, dzięki czemu uczniowie naturalnie chłoną słowa, zwroty i konstrukcje gramatycznie.

kameralne grupy 4-8 osób
zajęcia raz lub dwa razy w tygodniu

Jak wyglądają zajęcia?

Lekcje to przede wszystkim praca w grupie – chcemy, aby uczniowie budowali relacje i używali języka w praktyce. Nie zmuszamy do nauki – sprawiamy, aby dzieci same chciały się uczyć! Wzbudzamy ciekawość, podróżujemy po całym świecie – czasem palcem po mapie, czasem poprzez zabawę czy opowieści lektorów z dalekich podróży. Podczas kursu szczególną uwagę poświęcamy mówieniu, ale czas na pracę (i zabawę!) z tekstem również jest przewidziany!

Dlaczego warto zapisać dziecko na kurs? 

  • zapewnisz mu szybki, komfortowy rozwój językowy, 
  • ułatwisz dalszą edukację – nasi uczniowie uczą się jak… skutecznie się uczyć! Rozwiązywać zadania, zapamiętywać, powtarzać. 
  • rozbudzisz w dziecku ciekawość świata i pozwolisz spożytkować dziecięcą energię w samorozwój,
  • pomożesz zbudować pewność siebie w rozmowie, nie tylko w języku angielskim.

Zapisz się, wypełniając formularz. Odezwiemy się w celu podpisania umowy, ustalenia terminu zajęć i dopełnienia formalności. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, chcesz dopytać o ofertę lub warunku umowy, daj nam znać lub zadzwoń, chętnie pomożemy.

Pytanie o
Kurs dla dzieci wczesnoszkolnych (7-9 lat)