Kursy / Kursy online / Kurs dla dorosłych ONLINE

Kurs dla dorosłych ONLINE

Kurs dla wszystkich – bo każdy zasługuje na wolność, jaką daje język angielski. Niezależnie, na jakim jesteś poziomie – czy mówisz, ale niepewnie, czy startujesz od zera – wspólnie sprawimy, że osiągniesz swój lingwistyczny cel. 

Nie musisz już nucić anglojęzycznej piosenki pod nosem, nie znając słów. Możesz śpiewać je z całych sił, cytować ikoniczne kwestie ulubionych amerykańskich aktorów i chłonąć ze zrozumieniem światową popkulturę. Zapewniamy – Pulp Fiction w oryginale to sama przyjemność, a teksty Eltona Johna chwytają za serce stokrotnie mocniej, kiedy wyłapiesz liryczne niuanse. 

Lekcje online odbywają się za pośrednictwem platformy Zoom. To idealne rozwiązanie dla zapracowanych. Możesz zrobić coś dla siebie z każdego miejsca na świecie – wystarczy laptop i połączenie internetowe. Resztą zajmiemy się my. 

kameralne grupy
zajęcia dwa razy w tygodniu po 45 minut.

Jak wyglądają zajęcia?

Prowadzimy zajęcia na każdym poziomie zaawansowania, w grupie lub indywidualnie. Na samym początku chcemy bliżej Cię poznać – Twoje dotychczasowe umiejętności, potrzeby i oczekiwania. Chętnie dowiemy się, co lubisz robić, jak spędzasz wolny czas. Dzięki temu dostosujemy materiały i tematy do Twoich zainteresowań.  Podczas zajęć korzystamy ze wszystkich współcześnie dostępnych form nauki. Pracujemy z artykułami, podcastami, filmami i serialami. Lekcje mają charakter praktyczny, a teorię przemycamy między słowami, podręczniki odkładając na bok. 

Dlaczego warto wziąć udział w kursie?

  • zyskasz pewność siebie w anglojęzycznych rozmowach – granice i narodowość przestaną mieć znaczenie, 
  • poczujesz się pewnie w pracy, a Twoje kwalifikacje znacząco wzrosną – znajomość języka to lepsze oferty i lepsze zarobki, 
  • pochłoniesz książki, filmy, seriale, piosenki w oryginalnej wersji, w całej ich okazałości,
  • spędzisz miło i produktywnie czas,
  • zmienisz swoje życie – brzmi górnolotnie? Sorry not sorry, ale to prawda 🙂

Zapisz się, wypełniając formularz. Odezwiemy się w celu podpisania umowy, ustalenia terminu zajęć i dopełnienia formalności. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, chcesz dopytać o ofertę lub warunku umowy, daj nam znać lub zadzwoń, chętnie pomożemy.

Pytanie o
Kurs dla dorosłych ONLINE