Kursy / Kursy online / Kurs dla dzieci starszych i młodzieży ONLINE

Kurs dla dzieci starszych i młodzieży ONLINE

Zajęcia na poziomie XXI wieku – interaktywne, angażujące i online. Dwa razy w tygodniu spotykamy się przed ekranami komputerów i spędzamy czas w luźnej, przyjacielskiej atmosferze – bez dojazdów, prosto z wygodnej kanapy. 

Na kurs zapraszamy wszystkie młode osoby, którym lekcje angielskiego w szkole nie wystarczają, które chcą rozumieć teksty piosenek swoich ulubionych artystów lub, po prostu, swobodnie rozmawiać z anglojęzycznymi rówieśnikami. 

Język angielski to przyszłość, dobrze wejść w nią pewnym krokiem. Uczymy ze zrozumieniem, nie krytykując, ale motywując i wspierając. Punktować błędy? To nie nasz styl! Świętować drobne sukcesy? Oh yes! 

kameralne grupy
zajęcia dwa razy w tygodniu po 45 minut.

Jak wyglądają zajęcia?

Podejmujemy interesujące grupę tematy, korzystamy ze wszystkich współcześnie dostępnych materiałów i technologii, na jakie pozwala edukacja online. Przede wszystkim rozmawiamy – naturalnie i z przyjemnością. 

W grupie siła, więc o relacje w grupie dbamy ze szczególną troską. Praktykujemy grupowe ćwiczenia, dyskusje, równocześnie podchodząc do każdego ucznia bardzo indywidualnie, reagując na jego potrzeby i emocje. 

Lekcje odbywają się za pośrednictwem platformy Zoom lub Live Webinar.

Dlaczego warto uczestniczyć w kursie?

  • uczeń ma szansę na nadrobienie zaległości w szkole i przerobienie materiału, który sprawia problemy,
  • uczy się rozwiązywać zadania, obowiązujące na sprawdzianach i egzaminach,
  • burzy barierę językową, zyskuje pewność siebie w anglojęzycznym konwersacjach,
  • zyskuje wszechstronne możliwości edukacji i rozwoju takie jak: uczestnictwo w wymianach międzynarodowych czy poznawanie anglojęzycznej popkultury,
  • może rozwijać swoje zainteresowania i talenty, korzystając z anglojęzycznych źródeł wiedzy, obserwując zagranicznych idoli.

Przede wszystkim – dobra znajomość języka angielskiego otwiera drzwi do przyszłości, nieograniczonych możliwości wyboru zawodu czy miejsca do zamieszkania. Choć do wyprowadzki i wyboru kariery jeszcze długa, długa droga – warto znać język, żeby nie czuć ograniczeń, kiedy nadejdzie czas na decyzję.

Zapisz się, wypełniając formularz. Odezwiemy się w celu podpisania umowy, ustalenia terminu zajęć i dopełnienia formalności. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, chcesz dopytać o ofertę lub warunku umowy, daj nam znać lub zadzwoń, chętnie pomożemy.

Pytanie o
Kurs dla dzieci starszych i młodzieży ONLINE