Kursy / Kursy online / Kurs dla dzieci wczesnoszkolnych (7-9 lat) ONLINE

Kurs dla dzieci wczesnoszkolnych (7-9 lat)

Zapisz swoje dziecko na kurs języka angielskiego online bez dojazdów zabierających czas i pieniądze. Jako rodzic możesz uczestniczyć w całym procesie, doglądając malucha podczas nauki. W końcu wiemy, jak to jest troszczyć się o młodego człowieka podczas pierwszych kroków w edukacji sami jesteśmy rodzicami. 

Podczas zajęć teleportujemy się do krajów anglosaskich, ponieważ wiodącym językiem lekcji jest język angielskim, dzięki czemu uczniowie naturalnie chłoną słowa, zwroty i konstrukcje gramatycznie.

kameralne grupy 4-8 osób
zajęcia raz lub dwa razy w tygodniu

Jak wyglądają zajęcia?

Nie zmuszamy do nauki – sprawiamy, aby dzieci same chciały się uczyć! Wzbudzamy ciekawość, podróżujemy po całym świecie – czasem palcem po googlowskiej mapie, czasem poprzez zabawę czy opowieści lektorów z dalekich podróży. Podczas kursu szczególną uwagę poświęcamy mówieniu, ale czas na pracę (i zabawę!) z tekstem również jest przewidziany! 

Zajęcia odbywają się za pośrednictwem platformy Zoom. Dziecko może brać w nich udział z każdego miejsca domu czy nawet hotelowego pokoju podczas wyjazdu. Kurs online to nowoczesna alternatywa, która poszerza możliwości nauki o interaktywne gry, zabawy, materiały edukacyjne.

Dlaczego warto zapisać dziecko na kurs?

  • zapewnisz mu szybki, komfortowy rozwój językowy, 
  • ułatwisz dalszą edukację – nasi uczniowie uczą się jak… skutecznie się uczyć! Rozwiązywać zadania, zapamiętywać, powtarzać. 
  • rozbudzisz w dziecku ciekawość świata i pozwolisz spożytkować dziecięcą energię w samorozwój,
  • pomożesz zbudować pewność siebie w rozmowie, nie tylko w języku angielskim, 
  • doświadczysz pełnego komfortu związanego z formą zajęć online.

Zapisz się, wypełniając formularz. Odezwiemy się w celu podpisania umowy, ustalenia terminu zajęć i dopełnienia formalności. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, chcesz dopytać o ofertę lub warunku umowy, daj nam znać lub zadzwoń, chętnie pomożemy.

Pytanie o
Kurs dla dzieci wczesnoszkolnych (7-9 lat) ONLINE