Kursy / Kursy online / Kurs dla maturzystów ONLINE

Kurs dla maturzystów ONLINE

Live na discordzie? Fortnite? Nie – to przygotowanie do matury z Lots of Dots – online. Zaplanowaliśmy zajęcia tak, aby nie można było oderwać wzroku od ekranu – w dobrej wierze. Korzystamy ze wszystkich możliwości, jakie daje internet, żeby lekcje były angażujące, ciekawe i skuteczne. „Wyłącz komputer, idź się uczyć” – to już zamierzchła przeszłość. Ucz się z nami z dowolnego miejsca ze swojego domu, podejdź do egzaminu ze świadomością swoich umiejętności i zaimponuj rodzicom świetnymi wynikami z egzaminu. 

Wykuć, napisać, zapomnieć – na pewno nie u nas! Choć kurs przygotowany jest pod maturę, umiejętności, które zdobędziesz posłużą Ci na dalszym etapie Twojego życia – podczas studiów czy zagranicznych wyjazdów. 

kameralne grupy
zajęcia dwa razy w tygodniu po 45 minut.

Jak wyglądają zajęcia?

Lekcje odbywają się za pośrednictwem platformy Zoom. Kurs realizujemy na dwóch poziomach zaawansowania: rozszerzonym i podstawowym. Podczas zajęć poznasz strategie egzaminacyjne, nauczysz się przydatnych zwrotów i zasad gramatycznych. A przede wszystkim: zbudujesz pewność siebie – absolutnie niezbędną w dniu egzaminu. Zrelaksowany umysł podczas matury to fundament sukcesu! 

 

Z czego składa się kurs?

 

  • Przygotowanie do części pisemnej – nauczysz się tworzyć tekst argumentacyjny z elementami opisu, relacjonowania, recenzji oraz pogłębionej argumentacji; 
  • Przygotowanie do części ustnej – nabierzesz swobody w mówieniu i nauczysz się rozmawiać na tematy, które mogą pojawić się podczas egzaminu;
  • Próbny egzamin pisemny i ustny – sprawdzisz swoje umiejętności, nabierzesz pewności siebie i otrzymasz cenne wskazówki.

Dlaczego warto wziąć udział w kursie?

  • kompleksowo przygotujesz się do matury – części pisemnej i ustnej, 
  • nadrobisz zaległości w komfortowych, bezstresowych warunkach, 
  • zwiększysz swoje szanse na dostanie się na wymarzoną uczelnię, 
  • zyskasz pewność siebie w komunikacji w języku angielskim potrzebną do swobodnego poznawania świata w przyszłości.

Zapisz się, wypełniając formularz. Odezwiemy się w celu podpisania umowy, ustalenia terminu zajęć i dopełnienia formalności. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, chcesz dopytać o ofertę lub warunku umowy, daj nam znać lub zadzwoń, chętnie pomożemy.

Pytanie o
Kurs dla maturzystów ONLINE