Kursy / Kursy online / Kurs dla osób, mieszkających zagranicą ONLINE

Kurs dla osób, mieszkających zagranicą ONLINE

O tym kursie nikt nie opowie lepiej niż sam lektor, założyciel Lots of Dots. 

Przemek: 

Stworzyłem ten kurs dla osób, które mieszkają w anglojęzycznym kraju od niedawna lub od wielu lat, ale wciąż mają problem ze swobodną rozmową. Nie ma powodu do wstydu, wiem z doświadczenia, jak to jest. Nie masz czasu, odpowiednich możliwości do nauki lub wcześniej nie było takiej potrzeby. Może brakuje Ci słów albo zależy Ci, żeby w końcu mówić poprawnie, płynnie, swobodnie tak jak w języku ojczystym? Nieważne, czy podczas rozmowy w pubie chcesz wtrącić swoje pięć groszy czy zmienić pracę na lepszą, bardziej opłacalną ten kurs jest dla Ciebie. 

 

Sam, wyjeżdżając na wyspy jako świeżo upieczony maturzysta, uczyłem się angielskiego na nowo. Mieszkałem i studiowałem w Irlandii, pracowałem jako wulkanizator, kierowca, dorabiałem na tartaku, na zmywaku, jako malarz, kucharz i techniczny w hotelu. Wiem doskonale, jak to jest mieszkać za granicą. Z jakimi codziennymi problemami możesz się mierzyć. Znam to od podszewki. Chętnie pomogę 🙂 

Dlaczego warto zapisać się na kurs?

  • zyskasz pewność siebie w codziennych rozmowach z baristą, przyjaciółmi, w pracy lub w związku, 
  • otworzą się przed Tobą możliwości lepszej pracy, dalekich podróży, 
  • możesz kontynuować i rozwijać swoją pasję w nowym języku, po kursie powiesz dokładnie to, co chcesz powiedzieć i jak chcesz powiedzieć. Wyrazisz swoje myśli, potrzeby, emocje – dokładnie tak jak w Twoim ojczystym języku.

Zapisz się, wypełniając formularz. Odezwiemy się w celu podpisania umowy, ustalenia terminu zajęć i dopełnienia formalności. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, chcesz dopytać o ofertę lub warunku umowy, daj nam znać lub zadzwoń, chętnie pomożemy.

Pytanie o
Kurs dla osób, mieszkających zagranicą ONLINE