Kursy / Kursy online / Kurs indywidualny sam na sam z lektorem ONLINE

Kurs indywidualny sam na sam z lektorem ONLINE

Uczeń i lektor. Lektor i uczeń. To para niezwyciężona w obliczu zbliżającego się wyzwania. Kiedy zostają sam na sam tworzą silny tandem, pracujący na rzecz wspólnego celu nauki. Szybkiej i skutecznej. Egzamin, nowa praca, przeprowadzka? Niezależnie, jaka potrzeba Cię do nas sprowadza, pomożemy Ci osiągnąć to, czego chcesz. 

Lekcje odbywają się za pośrednictwem platformy Zoom, co daje nieograniczone możliwości kreatywnych, interaktywnych ćwiczeń – włącznie z pracą własną po zajęciach. Zapominamy o długopisach i kartach pracy, witamy gry, quizy i Youtube – skarbnicę anglojęzycznych filmów. Nauka to zabawa – nie wierzysz? Zapraszamy na nasze zajęcia! 

Jak wyglądają zajęcia?

Kurs indywidualny stwarza wyjątkową możliwość pełnego dostosowania zakresu i formy zajęć do poziomu zaawansowania ucznia. Po wstępnej, przyjacielskiej rozmowie na temat potrzeb i oczekiwań, lektor przygotuje spersonalizowany program kursu. Tym sposobem uczeń wynosi z zajęć możliwie najwięcej, dzięki skupieniu się na zagadnieniach, z którymi ma problem oraz na tematach, które leżą w kręgu jego zainteresowań. Lektor staje się partnerem w nauce, a lekcje to czysta przyjemność!

Dlaczego warto podjąć indywidualny kurs?

  • indywidualne zajęcia pozwalają na szybszą naukę i jej szybsze efekty w porównaniu z kursem grupowym, 
  • praca „1 na 1” z lektorem pozwala na szybsze przełamanie językowych barier i większą swobodę mówienia w obcym języku, 
  • zajęcia są idealnie skrojone pod ucznia, dzięki czemu otrzymuje konkretną, skuteczną pomoc,  scenariusz spotkań jest elastyczny – zależy od aktualnych potrzeb ucznia i jego samopoczucia.

Zapisz się, wypełniając formularz. Odezwiemy się w celu podpisania umowy, ustalenia terminu zajęć i dopełnienia formalności. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, chcesz dopytać o ofertę lub warunku umowy, daj nam znać lub zadzwoń, chętnie pomożemy.

Pytanie o
Kurs indywidualny sam na sam z lektorem ONLINE