Kursy / Kursy online / Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty ONLINE

Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty ONLINE

Egzaminy ósmej klasy. Dla niektórych to synonim stresu, nudy, długich godzin spędzonych przed książką – można inaczej? Of course! W Lots of Dots egzaminy nie są przykrym obowiązkiem, ale dobrą okazją do zdobycia wiedzy. W przyjemny, ciekawy sposób! 

Wybierając kurs online, uczeń oszczędza cenny czas na przygotowanie się do egzaminu z innych obowiązujących na nim przedmiotów. Poza tym, zajęcia internetowe dają dodatkowe możliwości interaktywnych zadań, gier i zabaw – pozwalających szybciej i łatwiej przyswoić niezbędną wiedzę. 

kameralne grupy
zajęcia dwa razy w tygodniu po 45 minut.

Jak wyglądają zajęcia?

Lekcje odbywają się za pośrednictwem platformy Zoom. Powtarzamy materiał, wyjaśniając dokładnie wszelkie wątpliwości i niejasności. Dzielimy się wypracowanymi przez lata sposobami na rozwiązywanie egzaminacyjnych zadań, takich jak czytanie ze zrozumieniem, słuchanie czy pisanie listów. Pracujemy na autentycznych materiałach, zeszłorocznych lub próbnych testach. Nic nie zaskoczy naszych uczniów! No chyba, że bardzo pozytywny wynik z egzaminu. 

Dlaczego warto uczestniczyć w kursie?

  • w krótkich czasie uczeń utrwala słownictwo, formy gramatyczne i konstrukcje zdań – przydatne nie tylko podczas egzaminu, 
  • uczeń ćwiczy pod okiem certyfikowanego egzaminatora, dzięki czemu dokładnie poznaje mechanizmy rządzące testami i egzaminami, 
  • uczy się panować nad emocjami podczas ważnych testów, 
  • zwiększa swoją szansę na naukę w swojej wymarzonej szkole.

Zapisz się, wypełniając formularz. Odezwiemy się w celu podpisania umowy, ustalenia terminu zajęć i dopełnienia formalności. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, chcesz dopytać o ofertę lub warunku umowy, daj nam znać lub zadzwoń, chętnie pomożemy.

Pytanie o
Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty ONLINE