Kursy / Pakiety / Pakiet 5 lekcji sam na sam z lektorem

Pakiet 5 lekcji sam na sam z lektorem

5 indywidualnych lekcji z lektorem to idealne przygotowanie na wszelkie językowe wyzwania. Z naszą pomocą powtórzysz i poszerzysz wiedzę z wybranego przez siebie zakresu. Będziesz w pełni gotowy_a, aby wyruszyć w odległą podróż, zabłysnąć na rozmowie kwalifikacyjnej, czy zdać egzamin ze świetnym wynikiem. Niezależnie, jaki masz cel – osiągniemy go razem. 

Pakiet możesz wykorzystać w dowolnym momencie roku szkolnego, wystarczy, że umówisz się wcześniej na spotkanie i dasz znać, z którymi zagadnieniami potrzebujesz pomocy. My przygotujemy niezbędne materiały idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Mówiąc krótko – przeprowadzimy ekspresowy kurs szyty na miarę wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

Dlaczego warto skorzystać z pakietu 5 lekcji z lektorem?

  • to doskonała szansa last minute” na powtórzenie materiału czy zdobycie dodatkowej wiedzy, 
  • to okazja, żeby pobyć przez kilka godzin z językiem przed ważnym wydarzeniem czy rozmową, 
  • podczas lekcji lektor skupia się WYŁĄCZNIE na jednej osobie, dzięki czemu uczeń może otrzymać kompleksową, indywidualną pomoc.

Zapisz się, wypełniając formularz. Odezwiemy się w celu podpisania umowy, ustalenia terminu zajęć i dopełnienia formalności. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, chcesz dopytać o ofertę lub warunku umowy, daj nam znać lub zadzwoń, chętnie pomożemy.

Pytanie o
Pakiet 5 lekcji sam na sam z lektorem