Nasza historia

Zawsze ciągnęło nas w świat. Zwiedziliśmy wzdłuż i wszerz prawie całą Europę. Za granicą studiowaliśmy, pracowaliśmy i poznawaliśmy inspirujące osoby. Umiejętności językowe pozwoliły nam na swobodne eksplorowanie połowy globu. W końcu przyszedł czas na powrót i nowy początek. 

Klamka zapadła – otwieramy mobilną szkołę językową! Jednak szybko zrozumieliśmy, że potrzebujemy swojego MIEJSCA, do którego z przyjemnością będą przychodzić zarówno dzieci, jak i dorośli. I tak powstało Lots of Dots – stały punkt na mapie Niemodlina. W 2019 pierwszy raz otworzyliśmy drzwi dla uczniów – do szkoły stacjonarnej, do kultury, do świata. 

Dziś tworzymy przestrzeń, gdzie sami posyłamy swoje dzieci, pragnąc dla nich życia bez ograniczeń. Wierzymy, że dzięki znajomości języków, poradzą sobie w każdym miejscu na ziemi, w każdej sytuacji.

Jak uczymy?

Na tysiąc sposobów! Nie stosujemy uniwersalnego scenariusza zajęć – każde spotkanie jest inne. Dostosowujemy lekcje do potrzeb i zainteresowań grup oraz urozmaicamy je o kreatywne pomysły nauczycieli z naszego zespołu. 

Na koncie mamy długie godziny inspirujących dyskusji, dziesiątki językowych eventów, tysiące wybuchów śmiechu. U nas nauka dzieje się naturalnie podczas gier, zabaw, rozmów czy spotkań – w szkole i w plenerze.  

Punkt po punkcie - o naszych metodach:

Działamy w małych, zgranych grupach – dzięki temu możemy każdego ucznia maksymalnie zaangażować w zajęcia.
Teoria? Jasne, ale praktyka – przede wszystkim! Rozmawiamy, dyskutujemy, opowiadamy – cały czas.
Kreatywnie i skutecznie! Nauczamy przy użyciu autorskich, nowoczesnych metod, pod okiem doświadczonych lektorów – doskonałych, pomysłowych pedagogów.
Akcja motywacja! Tworzymy przyjazną atmosferę, motywującą do nauki i aktywnego uczestnictwa w zajęciach.
U nas nauka to przyjemność! Wykorzystujemy autentyczne materiały, które uczniowie dobrze znają i przy, których dobrze się bawią, takie jak: seriale, piosenki czy filmiki na youtubie.
Odważnie sięgamy po to, co nowe! Stale korzystamy z tabletów, interaktywnych zadań, quizów online – u nas technologia nie rozprasza, ale skupia uwagę w słusznym celu.
Książki? Tak, mamy. Ale często odkładamy je na bok, korzystając z różnych materiałów edukacyjnych (np. gry planszowe, karty) i ucząc podczas regularnie organizowanych eventów: wieczorów filmowych, warsztatów czy wycieczek.
And last, but not least: korzystamy z najlepszych dostępnych na rynku podręczników od National Geographic Learning – dla maksymalnego, wszechstronnego rozwoju i poprawności językowej.

Opinie kursantów

Barbara Witoń

o kursie dla ósmoklasistów

Nietuzinkowe podejście do nauki, otwarty umysł i spojrzenie na świat. Bieżący kontakt z prowadzącymi i wynik 100% na egzaminie ósmoklasisty zdecydowanie na plus. Gorąco polecam.

Justyna Jarmolińska

o kursie dla dzieci

Bardzo fajna szkoła językowa, wspaniali lektorzy. Super miejsce, przyjazne dzieciom.

Paulina Jaśkiewicz

o półkoloniach

Pełna profeska. Półkolonie na najwyższym poziomie, dzieci zmęczone, ale uśmiechnięte od ucha do ucha. Polecam w 100 %

Agnieszka Kocan

o kursie dla dorosłych

Dla mnie najlepsza szkoła, w której miałam przyjemność uczyć się języka angielskiego. Dlaczego? Bo przede wszystkim, to sama przyjemność – wcale nie czuję się jak w szkole 😁 raczej jak na spotkaniach towarzyskich. Ciekawe podręczniki, ale także gry towarzyskie – nie ma nudy 👍Luźna i przyjazna atmosfera. Wspaniali lektorzy 👍Pełen profesjonalizm 👌Uczęszczamy całą rodziną 😊 Jedyne, czego mogę żałować, to to, że tak późno się zdecydowałam 😜

Adam

o kursie dla firm

Pełen profesjonalizm, zajęcia zawsze regularnie i punktualnie, niesamowicie kompetentny lektor. Zajęcia i metody nauczania ani trochę nie przypominają do czego przyzwyczailiśmy się w dotychczasowych szkołach i uczelniach. Cały nasz zespół z uśmiechem idzie na zajęcia i zawsze wynosi coś nowego. Jesteśmy zachwyceni.

Adam T.

o kursie dla dzieci i młodzieży

Gorąco polecam tę szkołę każdej rodzinie, która poszukuje wysokiej jakości nauczania języka angielskiego dla swoich dzieci.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu nauczania, który jest wysoki, a jednocześnie dostosowany do indywidualnych potrzeb uczniów. Lektorzy są kompetentni i przyjaźni, obsługa sekretariatu pomocna w każdej kwestii, dodatkowo wnętrza szkoły nowoczesne i modne. To wszystko pozwala naszej córce i synkowi czuć się komfortowo podczas lekcji i szybciej przyswajać wiedzę.